|
North Steyne SLSC Inc. |
North Steyne A
|
Sulivan Jones, Tom Mathew, Richard Platt, Mark Trbojevich
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bribie Island SLSC |
Bribie Island A
|
Joseph Mcandrew, Aaron Winterhoff, Samual Masuino, Thomas Reiken
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra A
|
Angus Hart, Mattew Johnstone, Chris Scott, Luke Twitchings
|
Race 1 |
0 |
|
|
Mullaloo SLSC |
Mullaloo A
|
Craig Simmons, Keith Bradley, Max Burch, Nils Lapere
|
Race 1 |
0 |
|
|
Hervey Bay SLSC |
Hervey Bay A
|
Joshua Grima, Philip Bennet, Ben O'sullivan, John Gillard
|
Race 1 |
0 |
|
|
Marcoola SLSC |
Marcoola 1
|
James Bevitt, Adam Hoy, Ben Claydon, Stann Anderson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Kale Langford, Brent Cullen, Ryan Stephens, Trent Johnson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Matt Miles, Nathan Oregan, Matt Sowter, Scott Fisher
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Steyne SLSC Inc. |
North Steyne B
|
Sam Christie, Matthew Gibbs, Matthew Skelton, Andrew Brent
|
Race 2 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Timothy Hasemann, Heath Dundas, Thomas Barton, Matthew Cartwright
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Joshua Melrose, Jason Harvey, Ryan Bertwistle, Spencer Moncrieff
|
Race 2 |
0 |
|
|
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Michael Joyner, Shane Rouke, Joel Croft, Kane Hughes
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Fremantle SLSC |
Fremantle F1
|
Thomas Nolan, Alex Obiri-boateng, Matthew Lee, Daniel Chambers
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl CURLY
|
Michael Kember, Phillip Lougher, Chris Tassone, Jake Atkins
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Nick Wright, Sam Darvill, William Kemp, Mitchell Tucker
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Manly A
|
Matthew Mccann, Richard Hooper, Michael Mulcahy, Sam Tier
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Jordan Gauder, Tom Lyons, Lydon Minnaar, Kurtis Tengdahl
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Brighton SLSC (SA) |
Brighton RED
|
Mitchell Bosley, Matthew Jose, Ben Kelly, Steven Hodge
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Killcare SLSC |
Killcare GOLD
|
Ben Lucas, Luke Mcmaster, Scott Norris, Khan Porter
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach BABY CAMELS
|
Mitchell Calder, Brandy Tavernati, Carl Pelizzoni, Zac Walpole
|
Race 2 |
0 |
|